LXXVIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Językoznawczego

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do  Gorzowa Wielkopolskiego na LXXVIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Językoznawczego, który odbędzie się w dniach: 1416 września 2020 roku w Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Problematyka Zjazdu to:

Językoznawstwo zamknięte a otwarte: osiągnięcia i kontrowersje

Program Zjazdu znajduje się tutaj

  1. Miejsce obrad: AJP, ul. Chopina 52, blok nr 5, 66-400 Gorzów Wielkopolski
  2. Opłata konferencyjna

Opłatę konferencyjną należy wpłacić na konto bankowe w nieprzekraczalnym terminie do 10 lipca 2020.

Nr konta: Santander Bank S.A. 13 1500 1416 1214 1001 0730 0000   z dopiskiem „Językoznawstwo”

 

Jednocześnie przypominamy, że faktura może zostać wystawiona wyłącznie na osobę lub instytucję  dokonującą wpłaty.

Przypominamy wysokość opłat: dla osób niebędących członkami PTJ ­– 400 zł, dla członków PTJ (mających opłaconą za składkę za rok 2019) i doktorantów – 200 zł, z opłaty zwolnieni są członkowie honorowi PTJ. W ramach tej kwoty zapewnione są: noclegi, posiłki, uroczysta kolacja i wycieczka.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na konieczność pokrycia większości kosztów pobytu miesiąc przed rozpoczęciem konferencji, nie będzie możliwości zwrotu opłaty konferencyjnej w całości ani nawet w części. Zwrot opłaty przewidziany jest tylko w wypadku ewentualnego odwołania zjazdu z powodu odgórnych uregulowań epidemiologicznych.

  1. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z programem. Referentów oraz chętnych do wzięcia udziału w zjeździe bez referatów prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy:  joarutpwsz@wp.pl do 30 czerwca 2020.

Czas wygłaszania referatu nie powinien przekraczać 20 minut, a po każdym wystąpieniu zarezerwowane zostało 10 minut na dyskusję.

  1. Zgłoszenia kandydatów na członków PTJ i informacje o zmarłych ostatnio członkach PTJ prosimy przesłać do sekretarz dr Krystyny Daty na adres: krysdata@gmail.com – najpóźniej do 14 września 2020.
  2. Noclegi

Organizatorzy zapewniają noclegi w hotelach. W formularzu zgłoszeniowym proszę zaznaczyć terminy noclegów i rodzaj pokoju. Po przyjęciu zgłoszeń organizatorzy poinformują zainteresowanych mailowo o szczegółach rezerwacji.

  1. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z przedstawicielem organizatorów: dr Joanną Rutkowską joarutpwsz@wp.pl
  2. W związku z obecną sytuacją związaną z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r., poz. 511 ze zm.), nie podejmujemy na razie decyzji o zmianie terminu zjazdu. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Zapraszamy do Gorzowa Wielkopolskiego.

 

Serdecznie pozdrawiamy:                    

Zarząd PTJ

oraz w imieniu współorganizatorów:

prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska

dr Joanna Rutkowska

 

Kraków,  25.05.2020 r.

Realizacja: kreujemy-internet.pl